
- Készlet: 6
- Cikkszám: 1VDFRBAC
- Súly: 100.00g
A Quai Sud termékeiről
A francia Quai Sud az ínyenc termékek gyártója! Luxus minőségű gourtmet finomságai már megjelenésükkel is azonnal magával ragadják az embert, mivel nemcsak termékei prémium összetételére, hanem azok csomagolására is kiemelt figyelmet szentel a cég. A Quai Sud teák, kávék, kakaók és koktélok minden alkalomra tökéletes ajándéknak bizonyulnak, így biztosak lehetünk benne, hogy az élmény garantáltan felejthetetlen lesz.
Kinek ajánljuk
Amennyiben gasztro ínyenc és a kulináris élvezetek kedvelője vagy, szívesen ismersz meg új ízeket ráadásul mindezt gyönyörű és igényes csomagolással párosítva, akkor a Quai Sud finomságai biztosan nem fognak csalódást okozni!
Miért ajánljuk
Minden receptet rendkívül gondosan válogatnak össze, majd ezt követően tesztelik műhelyeikben, míg optimális nem lesz az alkotás. Az ihlet forrásait a világ kulináris hagyományai, az új ízek felfedezése és az eredetiség teszi tökéletessé.
Kokték mixek
Gyönyörű csomagolásba bújtatott egzotikus ízvilágú Málnás vattacukor koktélmixünk a baráti összejövetelek elengedhetetlen része, de akár nagyszerű gasztroajándéknak is megfelel bármilyen alkalomra!
Összetevők :
Nádcukor, 30% málna, szőlőcukor, búzavirág, hibiszkusz virág, természetes aroma, E120 természetes színezék.
Elkészítési javaslat
Hagyd a keveréket 48 órán át 0,7 dl vodkában ázni, majd szűrd le. Tálald pezsgővel, gyümölcslével és gyümülcs darabokkal, vagy önmagában jól lehűtve fogyaszd!
100 gr.